Wynajem samochodów w Warszawie nie jest drogi

Chcesz zdecydować się na wynajęcie samochodu w stolicy? Na pewno zastanawiasz się, ile trzeba będzie za niego zapłacić. Teraz jednak ceny wcale nie są bardzo wysokie. Z jakimi kosztami trzeba się liczyć?

Wypożyczenie samochodu jest bardzo korzystną propozycją dla tych osób, które chcą wygodnie podróżować także wtedy, gdy nie mają dostępu do swoich czterech kółek. Wówczas wystarczy tylko wybranie firmy prowadzącej korzystny wynajem aut Warszawa to jedno z miast, gdzie na klientów czeka wiele propozycji w tej branży.

W Warszawie na wynajem samochodów decydują się zarówno klienci indywidualni, jak również przedsiębiorcy. Ci drudzy nie tylko wypożyczają je krótkoterminowo, ale także decydują się na wynajem długoterminowy, który może trwać nawet do 2 lat.

Zatem, ile trzeba będzie zapłacić za wynajem samochodu w Warszawie? Ceny zależne są tutaj od wielu czynników.

Koszt wynajmu samochodu osobowego w Warszawie

Warszawskie wypożyczalnie samochodowe mogą zaproponować swoim klientom pełną paletę samochodów do wyboru. Wśród nich znajdują się zarówno małe auta klasy A idealne na miasto, jak również większe sedany oraz kombi zaliczane do klasy D oraz D+.

Koszty wynajmu będą determinowane przede wszystkim rodzajem wybranego modelu. Przykładowo, przy wynajmie samochód w klasie A trzeba będzie zapłacić za jedną dobę cenę od około 80 do 100 złotych. Wyższej klasy samochody to już większe wydatki. Tutaj trzeba liczyć się z kosztem około 200-300 złotych za jeden dzień.

Warto także pamiętać, że wynajem aut związany jest z dodatkowymi opłatami. Wśród nich znajdują się przede wszystkim:

  • kaucja za wynajem auta – od 250 do 1500 złotych – zwracana przy oddaniu pojazdu
  • wypożyczenie dodatkowego wyposażenia – fotelików dla dzieci, nawigacji – od około 10-15 złotych na dobę
  • wykupienie dodatkowego ubezpieczenia samochodowego – około 100-250 złotych lub od 30 złotych za jeden dzień
  • odbiór i zwrot pojazdu poza godzinami pracy wypożyczalni lub też w innym uzgodnionym miejscu – od 40 do 300 złotych

Sprawdź ceny wynajmu już teraz!

Aby dowiedzieć się, ile dokładnie trzeba będzie zapłacić za wypożyczenie samochodu, warto wejść na strony WWW wypożyczalni. Po wpisaniu w wyszukiwarce słów „wynajem aut Warszawa” można natychmiast zapoznać się z różnymi ofertami dla tej lokalizacji.

Podsumowując, gdy potrzebne są własne cztery kółka, w takim przypadku wynajem samochodu to zdecydowanie najlepsza opcja przeznaczona dla każdego kierowcy. Teraz wynajem aut nie jest także związany z bardzo wysokimi wydatkami!

[Głosów:0    Średnia:0/5]