Zdalny kurs na prawo jazdy w 5 dni

Tak, zgadza się zdalny kurs nauki jazdy jest teraz możliwy, oczywiście dodajmy, że chodzi o kurs przygotowujący do egzaminu teoretycznego. Przemyśl jaka to oszczędność czasu i wygoda odbyć taki kurs w domu. Nauczanie przez internet nikogo już dziś nie dziwi, ponieważ jest obecne w szkołach,a także na uczelniach wyższych. Teraz masz możliwość załatwienia internetowo formalności w urzędzie, następnie przygotowania się z części teoretycznej, a finalnie rezerwacji terminu egzaminu państwowego. Przekonaj się jaki kurs zdalny wybrać i jak się do tego krok po kroku zabrać.

Jak wybrać idealny dla siebie zdalny kurs na prawo jazdy?

Decydującą kwestią jest twoja zdolność do dyscypliny i samodzielnej nauki. Musisz wiedzieć na ile potrafisz się zmobilizować się do nauki, ponieważ od tego zależy, która z poniższych opcji jest dla Ciebie. Testy na prawo jazdy będą dla Ciebie łatwe, jeśli wybierzesz odpowiednie profesjonalne materiały do nauki.

Złoty Pakiet Zdamyto

Ta opcja jak się domyślasz jest najtańsza, lecz wymaga największego zdyscyplinowania. To w pełni samodzielna nauka za pośrednictwem multimedialnego e-kursu z animacjami ruchu drogowego, podręcznika i testów. Zamawiasz pakiet do nauki i pobierasz podręcznik w formie ebooka z dostępem do ekursu, testów online oraz aplikacji mobilnej. Jest to kompletny zestaw materiałów, który wystarcza, aby przygotować się i zdać egzamin teoretyczny.

Platynowy Pakiet Zdamyto

Ten pakiet oferuje już spotkania live czyli zdalne lekcje z instruktorem w małych grupach. Kontakt z profesjonalnym instruktorem wykładowcą utrzymujesz za pośrednictwem kamerki web oraz mikrofonu. Instruktor pomoże Ci załatwić formalności oraz nakreśli plan nauki, a na koniec może sprawdzić wiedzę zanim zapiszesz się na egzamin teoretyczny.

Wybierając tą opcję zapłacisz więcej niż korzystając z opcji pierwszej jednak nadal oszczędzisz czas i pieniądze, ponieważ nie masz obowiązku uczęszczania na stacjonarne wykłady.

Diamentowy Pakiet Zdamyto

Najbardziej atrakcyjny pakiet gdzie są już lekcje LIVE z instruktorem 1 na 1. Istotną różnicą między opcją 2, a opcją 3 jest to, że w najdroższym pakiecie instruktor poświęca czas tylko Tobie, a nie całej grupie wykładowej jednocześnie. Wybierając tą opcję program nauczania masz dostosowany tylko pod siebie. Pracujesz z instruktorem dokładnie nad tymi zagadnieniami, które Tobie sprawiają najwięcej trudności. Instruktor ma podgląd na wyniki testów, które wykonujesz i widzi, gdzie popełniasz błędy. Jest to idealna opcja dla osób, które chcą uczyć się samodzielnie, ale obawiają się egzaminu i potrzebują indywidualnego wsparcia.

Diamentowy Pakiet Zdamyto

Jeśli już wiesz, która forma nauki zdalnej jest dla Ciebie możesz wybrać odpowiedni pakiet dostępny na portalu z testami na prawo jazdy Zdamyto.com

Dlaczego warto zapisać się na zdalny kurs na prawo jazdy właśnie teraz?

Czy wiesz, że Egzamin teoretyczny jest ważny bezterminowo. Możesz ze spokojem nauczyć się i zdać egzamin państwowy z teorii teraz, a na część praktyczną zapisać się dopiero latem. Zaliczona teoria nie przepada nigdy! Przytłaczają Cię formalności? Nasz instruktor poprowadzi Cię do zdanego egzaminu przez wszystkie formalności jakie musisz załatwić, aby przystąpić do egzaminu.

Po zdanym egzaminie teoretycznym pomożemy Ci wybrać najlepszy ośrodek szkolenia kierowców w Twojej okolicy.

Jak zdobyć prawo jazdy? wykonaj pierwszy najłatwiejszy krok czyli zrób zdjęcie do prawa jazdy! Dalej już Ci we wszystkim pomożemy!

[Głosów:1    Średnia:5/5]