Jeśli chcesz poczuć na własnej skórze magię i charakter Stadionu Narodowego w Warszawie wcale nie musisz być gwiazdą futbolu, lub pasjonatem piłki nożnej. Dla wielu kopanie gały jest pozbawionym emocji i co tu dużo mówić – nudnym widowiskiem. Istnieją przecież sporty, które warunkuje adrenalina. Jednym z nich są wyścigi. Ściganie na najwyższym poziomie zapewnia Kartingowynarodowy. Zatem nie zastanawiaj się – wpadaj ze znajomymi na narodowy i dajcie się ponieść prawdziwym emocjom.

Oferta.

Ogromnym plusem jest lokalizacja. Klimat największego i najbardziej nowoczesnego stadionu w kraju da się poczuć już u jego bram. Wyścigi kartingowe w takiej scenerii to prawdziwa uczta nawet dla najbardziej wytrawnych smakoszy sportów motorowych. Co prawda podczas zawrotnej jazdy po wymagającym torze warto patrzyć przed siebie, ale nie jest to takie łatwe, gdy scenerię uatrakcyjnia panorama warszawskich wieżowców oraz Wisły. A skoro mowa o wymagającym torze – jest to jedyny w stolicy tor z asfaltową nawierzchnią, która zbliża zawodników do profesjonalnego świata wyścigów. Określenia – wymagający nie należy się bać. Tor ma charakter uniwersalny i został przystosowany zarówno dla profesjonalnych kartingowców, jak również dla osób rozpoczynających swą przygodę z tym nieprawdopodobnym sportem. Na 6tys metrów kwadratowych jazda pełna wyzwań i emocji może się odbywać nawet w późnych godzinach wieczornych. Gwarantuje to nowoczesne i wysokiej jakości rozwiązanie oświetleniowe. Apropos nowoczesności… Kartingowynarodowy jest wyposażony w najnowocześniejszy i najbardziej zaawansowany technologicznie system do pomiaru czasu. Dzięki precyzji oraz dokładności co do 0.001s rywalizacja będzie z pewnością zacięta, a swe wyniki będziecie mogli oglądać na czytelnej tablicy w systemie online.

Bezpieczeństwo i komfort.

Te dwa pojęcia są wyznacznikami toru gokartowego na Stadionie im. K.Górskiego. Zastosowanie innowacyjnych band z energochłonnego materiału zapewnia najwyższy standard bezpieczeństwa. Dodatkowo na torze działa system, który w przypadku ewentualnego zagrożenia pozwoli rozłączyć w jednej sekundzie wszystkie urządzenia jak również gokarty – to także w celu zapewnienia bezpieczeństwa.

Sprzęt.

Teraz największa zaleta – najszybsza i najnowocześniejsza flota gokartów w kraju. Pojazdy cenionej marki CRG – jest to najlepszy producent gokartów na świecie występuje w liczbie 30. Sprzęt powstał na bazie współpracy z najbardziej doświadczonymi kierowcami, a niewątpliwym plusem jest mnogość rodzajów. Do waszej dyspozycji są gokarty modelu Centaurion o mocy 10KM – stworzone z najwyższej jakości materiałów. Dla najmłodszych w ofercie znajdują się gokarty modelu Junior o mocy 4KM – dedykowane dzieciom o wzroście do 150cm oraz niepowtarzalna wersja taxi przeznaczona dla dwóch osób, która w zupełności umili czas zarówno tobie, jak i twemu podopiecznemu. Nie zwlekaj, doświadcz tych emocji już dziś. Wcześniej odwiedź nas na: http://kartingowynarodowy.pl/.

[Głosów:1    Średnia:5/5]