Jazda po mieście nie musi być nudna. Wybierz odpowiedniego kompana do podróży. Nie tylko zwiększy przyjemność z pokonywania kolejnych świateł, ale także wprawi Cię w doskonały nastrój dzięki zastosowanym udogodnieniom. Mito, najmniejszy sportowy wóz w stajni Alfa Romeo, to idealny współtowarzysz codziennej jazdy po mieście i jednocześnie superkompakt.

Zaufaj instynktowi Mito

Jazda z Alfa Romeo Mito to sama przyjemność! Ten niewielki, ale energiczny samochód jest idealny do jazdy po zatłoczonym mieście. Najnowsze technologie umożliwiają swobodne i bezpieczne przemierzanie kolejnych kilometrów w zmiennych warunkach. Uconnect™ Live Services to najciekawsze dostępne obecnie udogodnienie.

System umożliwia korzystanie z rozrywki, sprawdzanie newsów z kraju i świata, nawigację oraz sterowanie pojazdem w celu zwiększenia osiągów oraz bezpieczeństwa jazdy – wszystko to bez ruszenia palcem. Oprogramowanie dostosowane jest do komend głosowych. Wystarczy powiedzieć, czego pragniesz, by to otrzymać. Dzięki temu jazda po mieście w nowym Mito jest jeszcze wygodniejsza i przyjemniejsza. Mówisz czego chcesz, nie tracąc czasu na sterowanie ręczne. Możesz skupić się na prowadzeniu bez wykonywania zbędnych gestów.

Ulepszone DNA Twojego samochodu

Jazda w warunkach miejskich to prawdziwe wyzwanie. Zmienny charakter drogi nierzadko wprawia kierowcę w irytację. Korek, kolejne czerwone światło, parkowanie… Wszystko to wymaga cierpliwości i wprawy. A gdybyś tak otrzymał pomoc? Uzyskaj większą zwrotność i lepsze osiągi, wybierając ulubiony styl jazdy.

System D.N.A. ułatwi Ci poruszanie się po mieście i zwiększy przyjemność z przemierzania kolejnych ulic. Dostosuje parametry układów pojazdu do Twoich indywidualnych potrzeb. Do wyboru masz trzy tryby jazdy. Dynamic pozwoli Ci nabrać wiatru w skrzydła. Z nim docenisz sportowego ducha nowego Mito.  Natural umożliwi Ci oszczędną, ekonomiczną jazdę, co w mieście okazuje się szczególnie istotne, zwłaszcza w godzinach szczytu. All-Weather będzie przygotowany na każdą ewentualność – bez względu na aurę. Deszcz, mgła, śnieg… Nieważne. Alfa Romeo Mito poradzi sobie w każdych warunkach, dzięki ulepszonemu genotypowi – systemowi D.N.A.

[Głosów:1    Średnia:5/5]