hyundai kona

Na pewno słyszałeś o tym, że fabrycznie nowy samochody sprzedają się dziś na pniu. Chcąc uniknąć długiego oczekiwania na dostarczenie auta postanowiłeś więc przyspieszyć proces poszukiwań. Zainteresował Cię Hyundai Kona? To może być bardzo dobry wybór. Świetne wyniki sprzedaży tego modelu w Europie nie są dziełem przypadku – mamy tutaj do czynienia z wyjątkowo udanym małym SUV-em, który idealnie sprawdzi się w roli auta rodzinnego i do codziennego przemieszczania się po mieście. Nasza rada: jak najszybciej umów się na jazdę testową Hyundaiem Kona. Dlaczego w tym przypadku pośpiech jest wskazany? Dowiesz się tego z naszego artykułu.

Hyundai Kona to jeden z najlepiej sprzedających się SUV-ów w Polsce

Sukces rynkowy tego samochodu może stanowić niemały problem dla osób, które dopiero przymierzają się do jego zakupu. Kona sprzedaje się tak szybko, że czasu na podjęcie decyzji jest naprawdę mało – zwłaszcza w przypadku egzemplarzy dostępnych od ręki.

Dlatego nie ma sensu zwlekać z umówieniem się na jazdę testową Hyundaiem Kona, jeśli wiesz, że samochód może spełnić Twoje oczekiwania i chcesz się tylko upewnić co do wyboru odpowiedniej wersji silnikowej czy wyposażenia.

Poznaj najmocniejsze strony tego modelu

Ogromna popularność Hyundaia Kona nie jest oczywiście dziełem przypadku. Ten samochód idealnie wpisał się w oczekiwania europejskich, w tym polskich kierowców. Przede wszystkim jest funkcjonalnym SUV-em, który dzięki kompaktowej konstrukcji nadwozia bez problemu odnajduje się w mieście.

Duży bagażnik oraz przestronne wnętrze powinny zainteresować rodziny z dziećmi, natomiast bardziej wymagający kierowcy docenią wysoki poziom wyposażenia – pod tym względem Kona wręcz szokuje, ponieważ do dyspozycji mamy rozwiązania, które jeszcze do niedawna były zarezerwowane tylko dla klasy premium.

Można tutaj wymienić chociażby system zapobiegania zderzeniom, asystent pasa ruchu, kamera cofania czy aktywny tempomat oraz system BlueLink Connected umożliwiający wydawanie komend głosowych za pośrednictwem smartfonu.

Szukasz Kony w mniej popularnej wersji? Zarezerwuj jazdę testową z odpowiednim wyprzedzeniem

Hyundai Kona jest dostępny w wielu wariantach napędu, w tym hybrydowym oraz w 100% elektrycznym. Wiele emocji budzi również sportowa wersja Hyundai Kona N napędzana silnikiem 2.0 T-GDI o mocy aż 280 KM. Jeśli chcesz przetestować którąkolwiek z tych wersji, to nie czekaj z zarezerwowaniem samochodu dla siebie.

Gdzie najlepiej umówić się na jazdę testową Hyundaiem Kona?

Celuj w salon autoryzowanego dealera, który gwarantuje dużą dostępność samochodów – dzięki temu nie tylko nie będziesz musiał długo czekać w kolejce, ale także zyskasz możliwość odbycia jazd testowych samochodami w różnych wariantach napędu.

Krótkie terminy na jazdy testowe Hyundaiem Kona są w salonie autoryzowanego dealera koreańskiej marki – MM Cars Hyundai Katowice. Samochód możesz zarezerwować dla siebie online przez formularz kontaktowy na stronie internetowej dealera.

[Głosów:0    Średnia:0/5]