Jak wybrać dobry parking przy lotnisku w Krakowie?

Z lotniska w Krakowie Balicach każdego dnia odlatuje i przylatuje wiele samolotów z różnych krajów Europy oraz z innych kontynentów. Jeśli też planujesz skorzystać tego portu lotniczego i chcesz zdecydować się na dojazd samochodem, warto już teraz zapoznać się z ofertami parkingowymi. Jak znaleźć dla siebie dobry parking przy lotnisku w Krakowie?

Lotnisko w Krakowie ma wprawdzie własny parking, niemniej jednak ceny na nim nie należą do zbyt zachęcających. Do wyboru są parking wielopoziomowy (P1) i parking terenowy (P2), na których cena za pierwszą godzinę to 9-10 złotych! Doba parkowania to z kolei wydatek rzędu 45-55 złotych. Nic więc dziwnego, że podróżujący poszukują alternatywy, aby nie płacić tak dużo za pozostawienie swojego auta przy lotnisku.

Alternatywnym wyborem są prywatne parkingi, które działają wokół lotniska. Są one obsługiwane przez różne firmy, dlatego dojeżdżający do Balic mają przed sobą wiele propozycji. Wystarczy, że wpiszemy do wyszukiwarki internetowej słowa „parking przy lotnisku w Krakowie”, żeby natychmiast przekonać się o tym, że ofert jest bardzo dużo. Jeśli nie wiesz, na którą z nich się zdecydować, sprawdź nasze porady.

Na co zwrócić uwagę przy poszukiwaniu parkingu przy lotnisku:

  • cena – oczywiście, im niższa tym lepsza, wiele parkingów ma też atrakcyjne promocje dla swoich klientów
  • odległość od terminala – najlepiej, aby parking położony był niedaleko i dotarcie z niego na lotnisko nie trwało długo
  • zabezpieczenia – ogrodzenie oraz całodobowa ochrona i monitoring to podstawa dla bezpieczeństwa twojego mienia
  • obsługa przez 24 godziny – aby z parkingu można było skorzystać niezależnie od godzin odlotów i przylotów
  • transfery na lotnisko i z lotniska – dzięki nim nie musimy samodzielnie iść z parkingu na lotnisko, co też może być kłopotliwe w przypadku większych bagaży
  • dodatkowe usługi – ładowanie akumulatora, kompresor, myjka do samochodu

Jeżeli chcesz wybrać sprawdzony parking przy lotnisku w Krakowie, zapraszamy do Interparking Balice!

[Głosów:4    Średnia:3.5/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPo auto używane zajrzyj do salonu
Następny artykułNajlepsze samochody dla kobiet

Motoryzacja to moja pasja, aktualnie jeżdżę zadbaną E30, która jest moim oczkiem w głowie. Jednak marzy mi się Carrera 911 Turbo z lat 90 :-)