Myjnia samochodowa

Zapraszamy wszystkich kierowców do umycia samochodu w naszej myjni. Myjemy samochody osobowe i dostawcze. Jakość naszych usług znacznie przewyższa powszechnie stosowane mycie na myjniach automatycznych.

Myjnia automatyczna nie pozwoli zauważyć szczególnych zabrudzeń i ich usunąć. Nasza profesjonalna obsługa dobierze odpowiednią formę mycia oraz zastosuje odpowiednie środki chemiczne żeby nie uszkodzić lakieru. W trakcie szczotkowania na specjalista oceni gdzie może robić to mocniej a gdzie słabiej żeby powłoka lakiernicza wyglądała identycznie w każdym mytym miejscu.

Używając myjni automatycznej umyjesz pobieżnie samochód bez możliwości dokładnego wyczyszczenia zabrudzeń w miejscach niedostępnych dla szczotek myjni automatycznej. Nasi pracownicy usuną zabrudzenia z felg a także z atrapy chłodnicy czy innych miejsc trudno dostępnych takich jak spojlery, relingi dachowe i inne nietypowe części twojego samochodu, dotrzemy do każdego trudno dostępnego zakamarku twojego samochodu i wyczyścimy zabrudzenia, które się tam umiejscowiły. Posiadamy odpowiednie środki myjące i środki ochrony – nie niszczymy powłoki lakierniczej stosując odpowiedniej jakości szmatki i gąbki, które używają nasi pracownicy. Polecamy usługi woskowania lakieru – lakier w twoim samochodzie będzie wyglądał jak nowy. Nasze usługi, które wykonamy ręcznie to także specjalistyczne usługi polerowania lakieru bez uszczerbku w powłoce lakierniczej. Dokonamy korekty drobnych ubytków lakieru wynikających z obicia lub obtłuczenia np drzwi i innych elementów twojego samochodu.

Wykonamy polerowanie ręczne przy mniej zniszczonym lakierze oraz polerowanie mechaniczne przy bardzo zniszczonym lakierze. Proces naszego polerowania przebiega w kilku etapach – w każdym etapie używana jest inna pasta oraz inna gąbka polerska o odpowiednio dobranej ziarnistości.

Wykonamy w twoim samochodzie specjalną usługę mycia silnika tak aby nie spowodować uszkodzeń części elektrycznych dokonamy specjalnych nabłyszczeń części plastikowych i odpowiednio zakonserwujemy pozostałe elementy silnika

Możesz spokojnie powierzyć nam swoje cztery kółka a w tym czasie wygodnie odpoczywać. Polecamy nasze usługi dodatkowe, które wykonamy przy każdej kosmetyce samochodu takie jak odkurzanie i czyszczenie plastików a także pranie tapicerki wewnątrz pojazdu – używamy najlepszych kosmetyków samochodowych w tym celu aby twoje auto wyglądało nie tylko pięknie na zewnątrz ale także było czyste wewnątrz i zapachem przypominało nowy samochód, który co tylko wyjechał z salonu sprzedaży.

https://itswrap.pl/uslugi/myjnia-reczna/

[Głosów:1    Średnia:5/5]