Praca w nowoczesnych salonach samochodowych

Sama myśl o szukaniu pracy zwykle budzi w nas niepokój. Osoby, które są właśnie po skończeniu szkoły i planują znalezienie wymarzonego zatrudnienia, są pełne obaw o to czy znajdą zajęcie łączące ze sobą dobre zarobki oraz satysfakcję. Nie jest łatwo o pracę marzeń, która nieustannie rozwija i otwiera przed nami drzwi do dalszej kariery. Nie jest łatwo, jednak znalezienie takiej pracy jest możliwe z naszą pomocą. Praca w BMW z pewnością przypadnie do gustu wszystkim zwolennikom motoryzacji, którzy są nastawieni na sukces – https://www.praca-dealerbmw.pl/home/oferty-pracy/

Kogo poszukujemy do naszego zespołu? Przede wszystkim osób młodych, ambitnych, pełnych zapału do pracy. Ludzi, którzy nie boją się podejmować nowych, nierzadko trudnych wyzwań. Zależy nam na pozyskaniu pracowników odznaczających się wysoką kulturą osobistą oraz znajomością języków obcych. Czekamy na aplikacje od ludzi posiadających czynne prawo jazdy kategorii B, umiejących budować długofalowe relacje z klientami, zaangażowanych, otwartych i komunikatywnych. Cenimy osoby samodzielne, jednak zwracamy również uwagę na umiejętność pracy w grupie.

W zamian oferujemy niezwykle atrakcyjne warunki pracy, bardzo dobre zarobki, możliwość uczestnictwa w licznych szkoleniach oraz nieustanne rozwijanie pasji, jaką jest motoryzacja. BMW to lider wśród marek samochodów premium, a jego wieloletnie doświadczenie w połączeniu z nieustannym rozwojem są gwarantem sukcesu całej firmy. Już teraz Ty również możesz stać się jej częścią! Wystarczy, że złożysz do nas swoją aplikację na wybrane przez siebie stanowisko.

Proponujemy następujące stanowiska:

– Doradca do spraw sprzedaży flotowej;

– Doradca do spraw sprzedaży samochodów nowych;

– Doradca do spraw sprzedaży samochodów używanych;

– Doradca do spraw sprzedaży części i akcesoriów;

– Doradca do spraw ubezpieczeń;

– Doradca serwisowy;

– Specjalista do spraw wyceny i odkupu samochodów używanych;

– Kierownik działu sprzedaży;

– Product genius;

– Technik;

– Mechanik samochodowy;

– Blacharz.

Działamy na terenie największych miast na terenie całego kraju. Oferty pracy, które przedstawiliśmy, dotyczą między innymi takich miast, jak: Katowice, Gliwice, Lublin, Poznań, Kraków, Wrocław, Pszczyna, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra oraz Szczecin.

Jeżeli zainteresowała Państwa przygotowana przez nas oferta, zachęcamy do znalezienia odpowiedniego zatrudnienia i złożenia aplikacji. Mamy nadzieję na owocną współpracę. Wierzymy, że staną się Państwo częścią naszego zespołu, który pozwoli Wam realizować się w stu procentach.

[Głosów:1    Średnia:5/5]