francuskie auta

Francuskie samochody kojarzone są z niebywałym komfortem jazdy. Jednak tak jak wszystkie inne marki, również wymagają różnego typu napraw oraz konserwacji. Gdy auto jest użytkowane na co dzień, to zależy nam na szybkiej naprawie. Mechanicy mają czasami problem z dostawą odpowiednich części. Właściciele samochodów francuskich marek powinni samodzielnie poznać ofertę sklepu, który od ponad piętnastu lat sprzedaje asortyment dedykowany tak zwanym francuzom.

Specjaliści w sprzedaży części do samochodów francuskich

Sama nazwa firmy France Auto sygnalizuje czym się ona zajmuje. Właściciele sklepu, chcąc jak najlepiej prowadzić swoją działalność, skupili się na trzech francuskich markach: Citroen, Peugeot i Renault. Wiedzą na ich temat wszystko i chętnie wspomagają właścicieli swoją wiedzą w tym zakresie.

W sprzedaży znajdują się części nowe, używane oraz regenerowane. Katalog produktów obejmuje zarówno części potrzebne do naprawy wewnętrznych układów samochodu (w tym części eksploatacyjne), jak i elementy karoserii, felgi, akcesoria i elementy wyposażenia.

Części do samochodów francuskich

Oferta sklepu France Auto jest imponująca. Asortyment obejmuje części niezbędne do naprawy:

  • układu elektrycznego, w tym: zapłony, stacyjki, silniczki,
  • układu kierowniczego, takie jak: drążki, przekładnie, pompy wspomagania,
  • układu hamulcowego, czyli między innymi: klocki, linki, tarcze, zaciski,
  • układu napędowego, na przykład: łożyska, półosie, tarcze, wyprzęgniki,
  • układu paliwowego, w tym gaźniki, pompy paliwa, wtryskiwacze, obudowy filtrów,
  • układu zawieszenia, czyli: łożyska, piasty, sprężyny, wahacze,
  • układu wydechowego, na przykład: tłumiki, filtry cząstek stałych, kolektory wydechowe,
  • układu chłodzenia, w tym: chłodnice, termostaty, zbiorniki wyrównawcze.

Sprzedawane części umożliwią realizację wszelkiego rodzaju remontów samochodu, w tym silnika oraz skrzyni biegów. Bez problemu zakupimy części służące do ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji.

Karoseria do samochodów francuskich

Samochody francuskie zyskały uznanie również ze względu na elegancki wygląd i trwałość karoserii. Wieloletnie użytkowanie lub różnego rodzaju kolizje i stłuczki wymagają od właścicieli naprawy bądź wymiany zewnętrznych części auta.

Sklep France Auto proponuje szereg artykułów, które przydadzą się w takich okolicznościach. W sprzedaży znajdują się bowiem dachy, drzwi, błotniki, atrapy, elementy zderzaka, klamki, klapy tylne, lusterka, maski, nadkola, szyby, podszybia, zamki. Jednym słowem, wszystkie te części, które w jakiś sposób mogły ulec uszkodzeniu.

Akcesoria do samochodów francuskich

Ze względu na wygodę jazdy, większość posiadaczy francuskich aut, użytkuje je przez długi czas i ani myśli zamienić je na inne. W trakcie eksploatacji pojawia się jednak potrzeba zakupu różnego rodzaju samochodowych akcesoriów.

Firma France Auto dostarcza swoim klientom wiele akcesoriów, które zwiększają bezpieczeństwo jazdy oraz poprawiają wygląd auta. Wśród nich znajdują się: wycieraczki i spryskiwacze, felgi, oświetlenie, elementy wyposażenia (na przykład: fotele, daszki, gałki, kierownice, pasy bezpieczeństwa, radia i nawigacje).

[Głosów:0    Średnia:0/5]